Naše firma A.P. & P s.r.o., v zastoupení německého výrobce AVISTA OIL Refining & Trading Deutschland GmbH, nabízí na trhu v České a Slovenské republice mazací oleje vyráběné podle nejnovějších technologií, osvědčené na trzích Evropské unie s právem užívání označení "MADE IN GERMANY", prodávané pod obchodní značkou Pennasol.

Video Avista oil, odkazující na historii, současnost a budoucnost rafinerie.

 

Sortiment olejů PENNASOL reprezentuje vysoký stupeň kvality a bezpečnosti při optimálním použití pro různé aplikace. Oleje PENNASOL splňují kvalitativní požadavky norem ACEA a API a dále jsou schváleny předními výrobci vozidel, stavebních a zemědělských strojů. Oleje jsou dodávány v jakémkoliv objemu v atraktivním balení, které reprezentují dnešní trendy.

V souladu s obchodní strategií výrobce AVISTA OIL Refining & Trading Deutschland GmbH, naše firma A.P. & P. s.r.o. zavedla a používá systém managementu jakosti v oboru "Velkoobchod / maloobchod v oblasti olejů, maziv, OOPP a dalšího průmyslového zboží" dle normy EN ISO 9001-2008, registrační číslo certifikátu : TCB 14/08/19328.

 

                   

 

Dále naše firma A.P. & P. s.r.o. zavedla a používá systém enviromentálního managementu v oboru "Velkoobchod / maloobchod v oblasti olejů, maziv, OOPP a dalšího průmyslového zboží" dle normy EN ISO 14001:2004, registrační číslo certifikátu : TCB 14/08/114147.
Obchodní nabídky prezentujeme osobně a na základě jednání s Vámi jsme schopni nabídnout odpovídající vzájemně výhodné obchodní podmínky. Kromě jiných služeb nabízíme bezplatné poradenství a technickou pomoc v oblasti aplikace maziv.

 

Děkujeme za Váš zájem a jsme s pozdravem