PENNASOL – LUBRICANTS

Zkušenosti, kvalita a spolehlivost – vyrobeno v Německu

Již více jak 60 let, Avista Oil Refining & Trading Deutschland GmbH vyrábí vysoce kvalitní maziva pod obchodní značkou PENNASOL. PENNASOL jsou perfektní maziva se skvělým poměrem cena / výkon pro obchodníky s oleji, průmyslové podniky a výrobní závody. Díky tomu jsou tato vysoce kvalitní maziva dodávána do více jak 40 zemí v EU a mimo evropskou unii.

Všestrannost pro veškeré využití

Maziva značky PENNASOL jsou všestranná pro širokou možnost způsobů využití. V současné době je vyráběno a plněno více jak 150 produktů – od motorových olejů, převodových, dvoutaktních a olejů pro zemědělskou techniku + hydraulické a průmyslové oleje: Značková maziva PENNASOL byla schválena pro užití s ohledem na specifické požadavky automobilových a průmyslových výrobců. Široká škála maziv dále nabízí řezná maziva pro optimální technologická řešení. Maziva PENNASOL si udržují vysokou úroveň bezpečnosti a kvality. Neustálý monitoring, know-how z více jak 60letého vývoje a výzkumu, zkušenosti z rafinerie a spolupráce se zákazníky a dodavateli mohou garantovat moderní, vysoce kvalitní maziva a rozsáhlou podporu …. – Vyrobeno v Německu.

Zaměřujeme se na kvalitu a spolehlivost

Dále udržujeme vysoký standart pro naše marketingové aktivity: atraktivní a moderní obaly, firemní komunikace a prezentace a cílená podpora pro naše prodejní partnery jsou pilíře naší silné značky.

Neustále vyvíjíme inteligentní a efektivní řešení, která pomáhají prodeji produktů. Toto je velmi ceněno jak našimi partnery, tak i jejich zákazníky.

Úspěch značky PENNASOL není založen pouze na kvalitě a spolehlivosti samotných produktů, ale samozřejmě i na zkušenostech a kompetencích produkčního týmu. Ten je zajištěn podporu pracovníků v terénu a v kancelářích, kteří dokážou zaručit, že naši zákazníci dostanou vždy ty nejlepší rady a tipy, závislé na jejich individuálních přáních.

 

www.avistaoil.com